Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Katalog

 

Reklama-------------------------------

Poznejte řadu LEITZ Complete 

Zoner inShop 

 

a) platba na dobírku - zboží Vám bude doručeno přepravní službou, celkovou částku uhradíte řidiči při převzetí zboží v hotovosti.

b) platba předem - v potvrzení objednávky vám přijde číslo účtu a variabilní symbol pro Vaši platbu. Uvedené údaje si můžete vytisknout popřípadě dodatečně prohlédnout také v Historii objednávek. Poté, prosím proveďte úhradu. Jakmile bude platba prokazatelně připsána na náš účet, bude Vaše objednávka vyřízena.

c) platba na fakturu se splatností – tuto formu úhrady mohou využít pouze školy, mateřské školky, úřady a jiné státní instituce. Dále také smluvní zákazníci, kteří u nás mají nastaven kredit a individuální splatnost. Výši Vašeho kreditu a dobu splatnosti si můžete ověřit na tel. 581 071 701. Faktura Vám dojde spolu se zbožím, poté prosím proveďte úhradu v termínu splatnosti na účet, který je uveden na faktuře. V případě, že nepatříte mezi zákazníky, kteří splňují podmínky pro platbu převodním příkazem a zvolíte tuto platbu při odesílání objednávky, bude Vám zboží doručeno na dobírku.

Při objednávce do 1.200 Kč bez DPH činí dopravné a balné 120 Kč bez DPH. U objednávek s celkovou cenou vyšší než 1.200 Kč bez DPH je dopravné a balné ZDARMA. Pro velkoobchodní prodej platí individuální sazby. Zboží vám přivezeme přepravní službou nebo vlastním řidičem. Zboží dodáváme pouze na území České republiky.

Elektronická evidence tržeb je zde prováděná v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodejce povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Přihlášení


Nová registrace
 

cena nákupu:
0,00 Kč

uživatel:
nepřihlášen

 

Získat katalog

 

Náš Tip

Židle TAURUS TN, D2 (černá)

Židle TAURUS TN, D2 (černá) Cena bez DPH:
815,00 Kč

Židle TAURUS TN, D4 (modrá)

Židle TAURUS TN, D4 (modrá) Cena bez DPH:
815,00 Kč

Kotoučová řezačka Fellowes Neutron Plus A4

Kotoučová řezačka Fellowes Neutron Plus A4 Cena bez DPH:
1 050,00 Kč

Obálka C5, bílá, samolepicí

Obálka C5, bílá, samolepicí Cena bez DPH:
1,00 Kč

1 000x

Obálka C5 samolepicí, okénko, vnitřní tisk, 1.000 ks

Obálka C5 samolepicí, okénko, vnitřní tisk, 1.000 ks Cena bez DPH:
1 390,00 Kč